Jesteśmy firmą audytorską działającą w zakresie Efektywności Energetycznej z doświadczeniem ugruntowanym wykształceniem inżynierskim i dorobkiem naukowym w tym zakresie.

Naszym atutem niewątpliwie jest świeże spojrzenie na zagadnienia Efektywności Energetycznej ze szczególnym naciskiem na aspekty ekonomiczne oraz ekologiczne zużycia energii. Zajmujemy się szeroko rozumianą efektywnością energetyczną zaczynając od audytów całych przedsiębiorstw, poprzez badanie poszczególnych systemów, badania termograficzne, pomiary profilu mocy, czy samą analizą faktur mediów energetycznych w celu obniżenia kosztów.

Działamy na rynku od roku 2010, wcześniej w formie działalności gospodarczej, w związku z szybkim rozwojem od roku 2016 już jako spółka z o. o.

REALIZACJE

Dotychczas z sukcesami współpracowaliśmy w zakresie różnych audytów z wieloma przedsiębiorstwami, w tym korporacjami krajowymi i międzynarodowymi z branż meblowej, węglowej, spożywczej, higienicznej, stoczniowej, wodociągowej, kolejowej, i innymi.

Nasi audytorzy pomogli zdobyć wielu przedsiębiorstwom Świadectwa Efektywności Energetycznej (Białe Certyfikaty) w ilości ponad 13 tys TOE, co w przeliczeniu po obecnym kursie na TGE daje ok. 24 mln PLN.

Na życzenie udostępnimy Państwu referencje wystawione nam przez naszych Klientów.


PolandEnglish