Jesteśmy firmą audytorską działającą w zakresie Efektywności Energetycznej z doświadczeniem ugruntowanym wykształceniem inżynierskim i dorobkiem naukowym w tym zakresie.

Naszym atutem niewątpliwie jest świeże spojrzenie na zagadnienia Efektywności Energetycznej ze szczególnym naciskiem na aspekty ekologiczne oraz ekonomiczne zużycia energii. Zajmujemy się szeroko rozumianą efektywnością energetyczną zaczynając od audytów całych przedsiębiorstw, poprzez badanie poszczególnych systemów, badaniami termograficznymi, pomiarami profilu mocy, czy samą analizą faktur mediów energetycznych w celu obniżenia kosztów.

Firma działała na rynku od roku 2010 jako działalność gospodarcza, w związku z szybkim rozwojem w roku 2016 działalność została przekształcona w spółkę z o. o. i w takiej formie działamy do dnia dzisiejszego.

REALIZACJE

Dotychczas z sukcesami współpracowaliśmy w zakresie różnych audytów z wieloma przedsiębiorstwami, w tym korporacjami krajowymi i międzynarodowymi z branż meblowej, węglowej, spożywczej, stoczniowej, wodociągowej, kolejowej, i innymi.


PARTNERZY

Jesteśmy jednym z głównych dostawców usług dla renomowanej firmy z branży efektywności energetycznej PowerAuditing.

logoPowerAuditing
www.powerauditing.com
Gabriel Miczka Przedsiębiorstwo
PolandEnglish